INFORMACJE PRAKTYCZNE

Jak przygotować się do naszej wyprawy w KOSMOS.

Czytaj więcej

 

Kilka ważnych słów o zasadach uczestnictwa w instalacji teatralnej KOSMOS

 

 
 • KOSMOS to przytulne i bezpieczne przestrzenie, których tematem przewodnim są różne obszary doświadczeń: dotykowych, słuchowych oraz wzrokowych. 

 

 • Trójka artystów (muzycy i aktor) stanie się przewodnikami grup dzieci i dorosłych wędrujących po KOSMOSIE. Kilka minut przed wejściem do odbędzie się spotkanie z przewodnikiem, który przekaże grupie ważne informacje dotyczące zwiedzania.

 

 • Na każdą przestrzeń przeznaczony jest określony czas, nad którym będzie czuwał przewodnik. Podczas zwiedzania prosimy rodziców i opiekunów o szczególną współpracę z przewodnikiem oraz stosowanie się do jego uwag i zaleceń. Ważne jest, aby żaden z uczestników nie odłączał się od swojej grupy do końca wędrówki.

 

 • Prosimy o przybycie do teatru najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. Zwiedzanie KOSMOSU jest możliwe wyłącznie w grupie, do której zostały zakupione bilety. Osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia ani do swojej, ani do żadnej kolejnej grupy.

 

 • KOSMOS zwiedzamy bez obuwia, dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych (można przynieść ze sobą wygodne skarpetki lub po prostu pozwolić bosym stopom badać przeróżne faktury, po których będziemy stąpać). Warto być ubranym w sposób wygodny, by móc swobodnie przemierzać kosmiczne przestrzenie.

 

 • Buty, plecaki, wszelkie torby i okrycia wierzchnie należy zostawić w szatni teatru oraz  udostępnionych do tego celu, zamykanych szafkach -  uwalniamy ręce i ramiona na czas wędrówki.
   
 • W teatrze oraz podczas spektaklu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. W przestrzeniach teatru dostępne są środki do dezynfekcji.
   
 • Zabronione jest wnoszenie i spożywanie pokarmów oraz napojów w przestrzeniach  KOSMOSU.

 

 • Zabronione jest filmowanie i robienie zdjęć w trakcie zwiedzania.

 

 

 

 

 

zamów bilet

Zwiń

REGULAMIN TEATRU

 
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem TEATRU MAŁEGO WIDZA Scena na Bednarskiej (zakup, rezerwacja, zwrot biletów, faktury, dodatkowe informacje).
Czytaj więcej

 

REGULAMIN TEATRU MAŁEGO WIDZA Scena na Bednarskiej 

 

Organizatorem Wydarzeń jest: Fundacja Teatru Małego Widza; NIP 5222969968, REGON  0000370320. Organizator Wydarzenia przetwarza dane osobowe Klienta w zakresie niezbędnym do dokonania Rezerwacji i zakupu Biletu (w celu wykonania zawartej umowy) zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/680 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Administratorem tych danych osobowych jest Organizator Wydarzenia.

 

§ 1
ZAKUP BILETÓW

 

 1. Bilety można zakupić ONLINE na stronie internetowej kosmos.teatrmalegowidza.pl zawsze po kliknięciu w ikonkę KUP BILET zamieszczoną przy wybranym terminie w zakładce KALENDARZ. Płatności za bilety dokonuję się za pośrednictwem systemu PayU (karty płatnicze i szybkie przelewy).
 2. Bilety zakupione ONLINE należy okazać w kasie w dniu spektaklu - najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem.​

 

§ 2
REZERWACJA BILETÓW

 1. Rezerwacji biletów można również dokonać:
 2. W przypadku rezerwacji telefonicznej lub mailowej Widz wyraża zgodę na kontakt ze strony Organizatora festiwalu na podany adres e-mail lub numer telefonu.
 3. Po dokonaniu rezerwacji Widz otrzymuje elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego należy dokonać opłaty za bilety (najpóźniej dzień przed datą spektaklu).
 4. Rezerwacja telefoniczna lub mailowa jest ważna przez 3 dni robocze. Rezerwacja nieopłacona w terminie zostaje automatycznie anulowana.
 5. Po otrzymaniu od Widza potwierdzenia wpłaty Biuro Obsługi Widzów wysyła bilet drogą elektroniczną w formacie pdf. Bilety okazać w kasie w dniu spektaklu - najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem.
 6. W przypadku rezygnacji z zamówionych biletów będziemy wdzięczni za zawiadomienie o tym Teatru.
 7. Posiadacze Karty Warszawiaka lub Karty Młodego Warszawiaka otrzymują ulgę w wysokości 10% na zakup biletów na spektakle teatralne w ramach projektu KOSMOS. Aby otrzymać zniżkę należy wysłać maila z rezerwacją na adres bilety@teatrmalegowidza.pl podając datę, godzinę, liczbę biletów oraz numer Karty Warszawiaka lub Karty Młodego Warszawiaka.

 

§ 3
KASA BILETOWA

 1. Kasa biletowa jest czynna w budynku TEATRU MAŁEGO WIDZA Scena na Bednarskiej przy ul. Bednarskiej 9 zawsze na godzinę przed rozpoczęciem spektakli.
 2. Płatności w kasie można dokonywać gotówką oraz kartą.

 

§ 4
FAKTURY VAT/RACHUNKI

 

Faktury wystawiamy na wyraźne życzenie Widzów,  najpóźniej 7 dni od dnia dokonania płatności za bilety. Dane do faktury (dane imienne/nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP) oraz numer rezerwacji, należy przesłać mailem na adres e-mail: bilety@teatrmalegowidza.pl. Faktury przesyłane są do Widzów pod wskazany przy zakupie biletów adres mailowy.

 

§ 5
ZWROT BILETÓW

 

 1. Bilety można zwrócić najpóźniej dwa pełne dni robocze przed datą przedstawienia. Zwrot biletów należy zgłosić mailowo na adres bilety@teatrmalegowidza.pl podając numer rezerwacji.
 2. W szczególnych przypadkach oraz po wcześniejszym powiadomieniu teatru istnieje możliwość wymiany zakupionych biletów na inny termin, jeśli w repertuarze są dostępne miejsca. Informację z nowym wybranym terminem należy zgłosić telefonicznie lub mailowo  najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, na który mają Państwo zakupione bilety, podając numer rezerwacji.
 3. Po rozpoczęciu spektaklu niewykorzystane lub nieprzeniesione odpowiednio wcześniej bilety tracą ważność.
 4. Bilety można przenieść na inny termin maksymalnie 3 razy w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.
 5. Bilety przeniesione na inny termin nie podlegają zwrotowi.
 6. W przypadku odwołania spektaklu z powodu choroby aktora lub innych przypadków losowych teatr zwraca pieniądze lub oferuje bilety na najbliższy spektakl.
 7. Bilety nie podlegają zwrotowi w przypadku spóźnienia się widza na spektakl.

 

§ 6
WIDZOWIE SPÓŹNIENI

 

Prosimy o przybycie do teatru najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Zwiedzanie KOSMOSU jest możliwe wyłącznie w grupie, do której zostały zakupione bilety.  Osoby spóźnione nie będą miały możliwości dołączenia ani do swojej, ani do żadnej kolejnej grupy.

 

§ 7
INFORMACJE DODATKOWE:

 

 1. W całej przestrzeni instalacji teatralnej KOSMOS obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.
 2. W toaletech dostępne są przewijaki dla najmłodszych (prosimy pytać obsługę).
 3. W czasie spektaklu obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i filmowania.
 4. Instalację KOSMOS zwiedzamy bez obuwia, dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych (można przynieść ze sobą wygodne skarpetki lub po prostu pozwolić bosym stopom badać przeróżne faktury, po których będziemy stąpać). Warto być ubranym w sposób wygodny, by móc swobodnie przemierzać kosmiczne przestrzenie. Buty, plecaki, wszelkie torby i okrycia wierzchnie należy zostawić w szatni teatru oraz  udostępnionych do tego celu, zamykanych szafkach.
 5. Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w spektaklach, zabawach po spektaklach oraz na terenie teatru odpowiedzialność ponoszą wyłącznie opiekunowie/rodzice.
 6. Zakup biletu jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie i filmowanie widzów przez osoby upoważnione z ramienia teatru oraz użycie wizerunku uczestników spektakli i koncertów w materiałach promocyjnych teatru.
 7. Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu TEATRU MAŁEGO WIDZA Scena na Bednarskiej.
Zwiń

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Prywatność użytkowników naszej strony jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajduje się informacja o danych osobistych pobieranych w momencie odwiedzin naszej strony.

Czytaj więcej
 

Nigdy nie sprzedajemy ani nie przekazujemy tych informacji innym podmiotom.

 

Kim jest administrator danych osobowych?

Administratorem danych jest Fundacja Teatru Małego Widza zarejestrowana przy Bednarskiej 9, 00-310 w Warszawie. To administrator danych zarządza i decyduje o tym jak będą przetwarzane i przechowywane Twoje dane osobowe.

 

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?

Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzania danych osobowych osób fizycznych i ich swobodnym przepływem. Przekazane dane wykorzystujemy wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zakupu biletów na KOSMOS (oraz ewentualnie ich zwrotu i reklamacji). 

 

Twoje dane osobowe, które przetwarzamy to:

- imię i nazwisko (obowiązkowo)

- adres e-mail (obowiązkowo)

- dane adresowe oraz numer konta bankowego (zgodnie z regulaminem płatności elektronicznych PayU S.A.)

-  numer telefonu (opcjonalnie, wykorzystujemy go jedynie do kontaktu w wyjątkowych sytuacjach, np. odwołanie wydarzenia)

- dane do faktury (opcjonalnie, tylko w przypadku, jeśli decydują się Państwo na otrzymanie faktury VAT za zakup biletów)

 

Wszystkie powyższe dane są nam one niezbędne do wykonania umowy, którą z nami zawierasz dokonując zakupu biletów na wydarzenia w naszym Teatrze.

 

Zakup biletu jest równoznaczny ze zgodą na fotografowanie i filmowanie widzów przez osoby upoważnione z ramienia teatru oraz użycie wizerunku uczestników spektakli i koncertów w materiałach promocyjnych teatru.

 

Twoje dane przechowujemy w okresie realizacji umowy zakupu biletów oraz po jej zakończeniu w celach reklamacyjnych, nie dłużej niż 5 lat od momentu przekazania nam danych.

 

Kto ma dostęp do Twoich danych i je przetwarza?

Dostęp do Twoich danych w naszej firmie mają:
- administrator danych oraz osoby upoważnione przez niego na podstawie podpisania umowy o powierzeniu danych do ich przetwarzania, czyli m.in. pracownicy Biura Obsługi Widzów

Dodatkowo:
- księgowość (oddzielna firma, umowa o powierzeniu danych)
- firma hostingowa (Home.pl, umowa o powierzeniu danych) 

 

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju dane osobowe (imię naziwsko, telefon kontaktowy/ adres mailowy) w przypadku wykrycia ogniska zarażenia mogą zostać przekazane również do odpowiednich służb sanitarnych w celu weryfikacji uczestników spektakli.

 

Jakie masz prawa?

Masz prawo w dowolnym momencie skorygować lub usunąć swoje dane osobowe, jeżeli uznasz że są błędne lub wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem. Wszelkich informacji na temat przetwarzania twoich danych osobowych otrzymasz, kontaktując się z nami:  info@teatrmalegowidza.pl

 

Wszelkie spory i zgłoszenia o nieprawidłowym wykorzystaniu danych osobowych rozpatruje Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), do którego możesz zgłosić się w przypadku sporu.

 

Gwarantujemy, że Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane poza wymienionymi wyżej celami, nie będą narażone na ujawnienie osobom i podmiotom trzecim (nie biorącym udział w realizacji zamówienia) a także wykorzystywane w sposób mogący narazić Cię na straty lub konsekwencje prawne.

 

Gwarantujemy, że Twoje dane osobowe będą w należyty sposób zabezpieczone i chronione przed utratą i pozyskaniem przez osoby niepowołane.

 

Pliki z logami
Tak jak większość innych witryn internetowych zbieramy i wykorzystujemy dane zawarte w plikach logów. Informacje z plików logów zawierają Twój numer IP, nazwę sieciową komputera (host), Twojego dostawcę Internetu (na przykład TP SA, czy Dialog), przeglądarkę, z której korzystasz (na przykład Internet Explorer lub Mozilla Firefox), czas jaki spędzasz na stronie oraz które strony otwierasz, korzystając z naszego serwisu.

 

Statystyki Google Analytics
Ruch na stronach serwisu jest monitorowany przez statystyki Google Analytics. Ma to na celu gromadzenie danych o sposobie i popularności korzystania z naszych stron. Korzystając ze stron serwisu zgadzasz się na analizowanie Twoich danych przez Google Analytics w celach tu opisanych.

 

 

 

Zwiń

Ikona info cookie
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności. ukryj ten pasek